Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Close
nn: Lukk

en: Authored on
nn: Skrive

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Translate
nn: Omset

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
