Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: Translate
se: Jorgal
