Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Administration
af: Administrasie

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored on
af: Geskep op

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Translate
af: Vertaal
