Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (48 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Administration
ar: إدارة

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصّص

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Position
ar: الوضع

en: Close
ar: إغلاق

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: تأكيد متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: تأكيد متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Translate
ar: ترجمة

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: Delete all revisions
ar: حذف كافة المراجعات

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: Update preview
ar: تحديث المعاينة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Manage form display
ar: إدارة عرض النموذج

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
