Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Administration
ast: Alministración

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: View
ast: Vista

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Close
ast: Zarrar

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
