Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Update preview
az: Önizləməni yeniləyin

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
