Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (43 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Administration
be: Кіраванне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Authored on
be: Дата:

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Translate
be: Перакласці

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Update preview
be: Абнавіць перапрагляд

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
