Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Translate
bn: অনুবাদ

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
