Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (44 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Position
bo: གནས་ས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: 1 Day
bo: ཉིན 1

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: Update preview
bo: སྔོན་ལྟ་གསར་སྒྱུར

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
