Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Administration
bs: Administracija

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored on
bs: Napisano

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Translate
bs: Prevedi

en: - Any -
bs: - Bilo koji -

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
