Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Administration
ca: Administració

en: Last updated
ca: Última actualització

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: View
ca: Mostra

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Position
ca: Posició

en: Close
ca: Tanca

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Keys
ca: Claus

en: Authorization
ca: Autorització

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Translate
ca: Tradueix

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Update preview
ca: Actualitza la previsualització

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Default view mode
ca: Mode de visualització predeterminat

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
