Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Administration
cs: Administrace

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: View
cs: Zobrazit

en: Bottom
cs: Dole

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Position
cs: Pozice

en: Close
cs: Zavřít

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: 1 Month
cs: 1 měsíc

en: 1 Year
cs: 1 rok

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Keys
cs: Klíče

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Translate
cs: Přeložit

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: Update preview
cs: Aktualizovat náhled

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Manage form display
cs: Správa formuláře

en: Set as current revision
cs: Označit jako aktuální revizi
