Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: View
el: Προβολή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Position
el: Θέση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Keys
el: Κλειδιά

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: Update preview
el: Ενημέρωση προεπισκόπησης

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Manage form display
el: Διαχείριση εμφάνισης φόρμας

en: The time that the term was last edited.
el: Πότε επεξεργάστηκε τελευταία φορά ο όρος.
