Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (34 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Administration
eo: Administrado

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Position
eo: Loko

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Translate
eo: Traduku

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
