Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (55 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Administration
et: Haldus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: View
et: Kuva

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Position
et: Asukoht

en: Close
et: Sulge

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Keys
et: Võtmed

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: - Select -
et: - Vali -

en: Translate
et: Tõlge

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Update preview
et: Uuenda eelvaadet

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: The time that the term was last edited.
et: Termi viimase muutmise aeg.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
