Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (57 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: View
fi: Näytä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Position
fi: Sijoitus

en: Close
fi: Sulje

en: 1 Day
fi: 1 päivä

en: 1 Week
fi: 1 viikko

en: 1 Month
fi: 1 kuukausi

en: Authored on
fi: Luotu

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Keys
fi: Avaimet

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Translate
fi: Käännä

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: Update preview
fi: Päivitä esikatselu

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Manage form display
fi: Hallitse lomakkeen esitystapaa

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>

en: The time that the term was last edited.
fi: Kellonaika jolloin termiä viimeksi päivitettiin.

en: Cookie expiration
fi: Evästeen vanhentuminen

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
