Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Author
fil: May akda

en: Language
fil: Wika

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Translate
fil: Isaling-wika
