Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: - Any -
ga: - Iad uile -
