Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Administration
gl: Administración

en: Last updated
gl: Última actualización

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: View
gl: Ver

en: Bottom
gl: Botón

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Position
gl: Posición

en: Close
gl: Pechar

en: Authored on
gl: Creado en

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Translate
gl: Traducir

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Update preview
gl: Vista previa da actualización

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
