Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: On
gu: ચાલુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Close
gu: બંધ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: Translate
gu: ભાષાંતર
