Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Administration
hr: Administracija

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Bottom
hr: Dno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Position
hr: Pozicija

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Translate
hr: Prevedi

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Manage display
hr: Uredi prikaz

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
