Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: View
hy: Դիտել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Manage form display
hy: Կառավարել ձևի ցուցադրումը
