Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: View
jv: Tampilan

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
