Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: On
ka: ჩართვა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Position
ka: პოციზია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Translate
ka: თარგმნა
