Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Translate
kk: Аудару

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
