Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
