Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Administration
lt: Administravimas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Bottom
lt: Apačia

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Position
lt: Pozicija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Authorization
lt: Leidimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Translate
lt: Versti

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
