Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: View
lv: Skatīt

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Position
lv: Pozīcija

en: Close
lv: Aizvērt

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Twitter settings
lv: Twitter iestatījumi

en: Translate
lv: Tulkot

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Update preview
lv: Atjaunināt priekšskatījumu

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

en: Twitter Settings
lv: Twitter iestatījumi

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
