Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Filter
mg: Sivana
