Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: View
mn: Харах

en: Bottom
mn: Доод

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Translate
mn: Орчуулах
