Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Position
mr: स्थान

en: Close
mr: बंद

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: - Any -
mr: - काहीही -

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
