Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
