Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Revision
ne: संशोधन

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Translate
ne: अनुवाद

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
