Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Administration
os: Разамынад

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
