Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Position
ps: ځاى

en: Close
ps: تړل

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ

en: Revision
ps: بياكتون

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول

en: - Any -
ps: -هر-

en: Update preview
ps: مخليد اوسمهالیزول
