Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Administration
sk: Administrácia

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: On
sk: Zapnúť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: View
sk: Zobraziť

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Position
sk: Pozícia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: 1 Month
sk: 1 mesiac

en: 1 Year
sk: 1 rok

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Keys
sk: Kľúče

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Translate
sk: Preložiť

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
