Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: View
sl: Prikaži

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Position
sl: Položaj

en: Close
sl: Zapri

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Translate
sl: Prevodi

en: - Any -
sl: - Vse -
