Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Administration
sq: Administrimi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Translate
sq: Përkthe

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
