Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Bottom
sr: Дно

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Save order
sr: Сачувај редослед

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
