Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (55 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: View
sv: Visa

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Close
sv: Stäng

en: 1 Day
sv: 1 dag

en: 1 Week
sv: 1 vecka

en: 1 Month
sv: 1 månad

en: 1 Year
sv: 1 år

en: Authored on
sv: Författad

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Keys
sv: Nycklar

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Translate
sv: Översätt

en: Save order
sv: Spara ordning

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: Update preview
sv: Uppdatera förhandsgranskning

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Default view mode
sv: Standardläge för visning

en: Manage form display
sv: Hantera formulärsvisning

en: The time that the term was last edited.
sv: Tiden då termen senast redigerades.

en: @date by @username
sv: @date av @username

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
