Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: View
te: చూడు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Position
te: స్థానం

en: Close
te: మూసివేయి

en: 1 Day
te: 1 రోజు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Translate
te: అనువదించు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
