Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Close
ug: يېپىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى
