Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Administration
ur: تنظیم

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
