SITG (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Size
hr: Veličina

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Other
hr: Ostalo
