SITG (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Size
kk: Көлем

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Other
kk: Басқа
