SITG (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Size
sv: Storlek

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Other
sv: Övriga

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Coordinates
sv: Koordinater

en: small
sv: liten

en: large
sv: stor

en: Small map
sv: Liten karta

en: Large map
sv: Stor karta
