SITG (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Other
ug: باشقا
