SITG (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Size
af: Grootte

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Other
af: Ander
