SITG (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል
