SITG (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Size
ar: الحجم

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Other
ar: آخر

en: small
ar: صغير

en: large
ar: كبير
